לקנות לבד דירה בתל אביב: מה גילו לי הלקוחות שלי?

לקנות דירה בתל אביב

לקנות לבד דירה בתל אביב: מה גילו לי הלקוחות שלי?

מאת: שחר רבינוביץ, מנכ”ל יש נדל”ן

אין ספק שקשה מאוד לרכוש היום לבד דירה במרכז ולב תל אביב והצפון הישן. פעם אחר פעם אני שומע מהלקוחות שלי על הקשיים הגדולים שמצפים למי שמנסה לרכוש נכס בעיר בכוחות עצמו:

קונים מגלים לי שהם מקבלים מידע שגוי ומבזבזים שעות ארוכות ויקרות בטלפונים למודעות סרק, בלי לקבל באמת מענה מספק.

הם מספרים שאמרו להם שהדירה היא 100 מ”ר ובמציאות היא מתגלה לאכזבתם כהרבה יותר קטנה,

קונים משתפים אותי שמסתירים מהם חריגות בניה או בעיות רישום בטאבו. רק כשהם מתקדמים בתהליך הרכישה ומגישים הצעה מחיר רצינית, עורך הדין חושף את העניין (וגם זה לא תמיד) – כמובן אחרי שהם היו כבר מספר רב של  פעמים בדירה, הביאו אליה את בני משפחתם ושמעו את חוות דעתם עליה. עד שסוף סוף החליטו שזאת הדירה בשבילם, הם מגלים נושאים חשובים שלא נאמרו להם.

אני שומע מהם איך כבר חודשים הם מתרוצצים עם 100 מתווכים ופשוט לא יודעים מה קורה ומי נגד מי. הם מרגישים אבודים לגמרי. ובצדק.

כשאתם רוצים לרכוש נכס בכל כל כך הרבה כסף, אני ממליץ לא להתפשר ולהיעזר בשירות של מומחה באזור פעילות ספיצפי, שיוכל להראות לכם רק נכסים איכותיים ורלוונטים, שמתאימים בדיוק לתקציב ולדרישות האישיות שלכם.

איש מקצוע אמין ומנוסה שיבטיח לכם את כל הפרטים של הדירה החדשה שלכם: אזור גיאוגרפי, קומה, כיווני אוויר, נוף מהחלון, מעלית, התאמה לעדיפויות שלכם – הדירה לשיפוץ, או שחייבת להיות כבר משופצת? נראות הבניין, שטח הדירה, בדיקה מקיפה של הסטטוס המשפטי וההנדסי – הכל עוד לפני שהגעתם אפילו לראות את הנכס.

ליווי אישי של מתווך מקצועי הוא הדרך הטובה ביותר להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בשוק הנדל”ן המורכב של תל אביב.

נעים להכיר, אני שחר רבינוביץ, מנהל סוכנות יש נדל”ן. הסוכנות מתמחה כבר קרוב ל-10 שנים באיזורי מרכז ולב ת”א, ובצפון הישן. אנחנו מטפלים מדי חודש בכ-20 דירות בבלעדיות, ונעזרים במאגר מתקדם של מאות דירות באזורי הפעילות שלנו. עד היום שיווקתי, מכרתי והשכרתי בהצלחה יותר מ-250 דירות.

אני לא מכיר את המילים “לוותר” ו”לנוח”, לא מאמין “בלא יכול”. כמובן שאני גם מציאותי ויודע שהשוק במרכז ת”א והצפון הישן הוא קשוח ומי שלא מבין את רמות המחירים בו ולפעמים צריכים לעשות ויתורים על מנת לקבל החלטה להתקדם, לא באמת יוכל לרכוש דירה.

המחירים חברים, לצערי הרב, ממש אבל ממש לא יורדים. כולנו כבר שנים קוראים כתבות שעוד רגע שהמחירים בתל אביב יורדים, אבל כאיש שטח ותיק ופעיל מאוד  אני יוכל להגיד לכם שהם רק עולים, או במקרה הטוב, מתייצבים, כמו שקורה לשמחתנו בשנה וחצי האחרונות.

אם אתם רוצים לעשות מהלך של קניה, מכירה, או מעבר מדירה קטנה לדירה גדולה יותר, או להיפך – התקשרו אלי וניפגש לקפה בפגישה אישית ודיסקטרית כמובן ללא כל התחייבות. אשמח לשתף אתכם בידע שצברתי ולקדם ולהוביל אתכם בביטחון לביתכם החדש. מוזמנים לראות כמה דוגמאות לדירות למכירה תל אביב

בהצלחה!

התקשרו עכשיו לקביעת פגישת היכרות

שחר רבינוביץ’

054-2126202a

מתעניינים במכירה או קנייה של דירה?

מזמינים אתכם להתייעצות חינם עם מומחי הנדל”ן שלנו

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השווה רישומים

לְהַשְׁווֹת
קבלו ייעוץ חינם
השאירו פרטים ומומחי הנדל"ן שלנו ידברו איתכם בקרוב
דילוג לתוכן