פרויקטים חדשים בתל אביב

סוכנות התיווך “יש נדל”ן” מציעה מגוון דירות בפרויקטים חדשים באזורי הביקוש בתל אביב. הסוכנות בעלת ניסיון רב בשיווק ומכירת פרויקטים שונים, של יזמים מובילים בעיר. כל הפרויקטים שמשווקים על ידינו משווקים באופן בלעדי, וללא עמלת תיווך.

בשנת 2018 אושרה בעיריית תל אביב תוכנית הרובעים 3 ו-4, המאשרת זכויות בנייה לבניינים באזורים אלו. כבר משנת 2019, שנה בלבד לאחר מכן, ניתן לראות את גל הבנייה שהתחיל בעיר. אנחנו ב”יש נדל”ן”, משווקים דירות בפרויקטים חדשים. כל הפרויקטים הנמכרים על ידינו מבוצעים ע”י יזמי בנייה מומלצים בלבד, לאחר בדיקות מקיפות ומעמיקות, ובד”כ אלו יזמים שיש לנו עימם היכרות רבת שנים. כסוכנות תיווך שמשווקת דירות חדשות בתל אביב ודירות יוקרה בתל אביב במשך לא מעט זמן, אנו יודעים מה בדיוק צריך לבדוק לפני רכישת דירה בפרויקט חדש בתל אביב:

  1. בדיקה מה הסטטוס של הפרויקט – האם הוא לאחר החלטה ועדה ראשונה? בעוד כמה זמן צפוי להינתן היתר? האם יש מחלוקת כלשהי מול חברת חשמל לגבי חדר טרפו? האם יש אישורים של כיבוי אש? האם יש אישור של “מי אביבים”? לפני רכישת דירה בפרויקט חדש, צריך להבין בדיוק מה הסטטוס בו הוא נמצא, מהסיבה שאם אין עדיין היתר, כדאי לבצע בדיקה ולבצע את הרכישה באופן מחושב ותוך מינימום סיכונים.
  2. מי היזם – איזה פרויקטים נוספים הם בנו בעיר? כדאי ורצוי לגשת למספר פרויקטים כאלו ולהתרשם מהעבודה. מי הם המשקיעים של החברה היזמית? האם היזם הוא גם קבלן הביצוע? איזה עוד פרויקטים יש להם בתהליך לקבלת היתר או בהליכי בנייה, מלבד הפרויקט בו אתם מתעניינים?
  3.  בדיקה מיהו הבנק המלווה את החברה היזמית בפרויקט – ללא ערבות מבנק מוכר, ככל הנראה שיהיה חשש גדול מאוד להתקדם לעסקת מכר בפרויקט.
  4. חיפוש כללי אודות הפרויקט ברשת האינטרנט – האם יש משהו שלא “מריח” טוב בנוגע לפרויקט? האם תלויות ועומדות תביעות מדיירים קיימים או דיירים לשעבר בבניין? ננסה לאתר את כל המידע שנוכל אודות הפרויקט ולבדוק שבחיפוש באינטרנט, לא מתגלות לנו בעיות אלו או אחרות הנוגעות לפרויקט.
  5. לזכור שבסוף מדובר באנשים – תקבעו פגישה עם היזם, ותתרשמו ממנו באופן בלתי אמצעי. היכרות אישית זה משהו מאוד חשוב בהליך הזה, וכך גם תוכלו להבין אם יש לכם חיבור איתו והאם אתם מאמינים בו ובפרויקט. ככל שתתרשמו שהפרויקט ומהיזם מותאמים לציפיות שלכם, כך יהיה לכם יותר קל להתקדם לעסקת רכישה.

גם אתם מעוניינים לרכוש דירה בפרויקט חדש בתל אביב? אנחנו ב”יש נדל”ן” בעלי לא מעט ניסיון בתחום ומשווקים בשיווק בלעדי מספר פרויקטים באזורים נבחרים בתל אביב, ונשמח לייעץ לכם במידת הצורך.

קבלו ייעוץ חינם
השאירו פרטים ומומחי הנדל"ן שלנו ידברו איתכם בקרוב
דילוג לתוכן