אודות יש נדל”ן

במהלך חיינו, אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שנבצע, תעסוק ברכישה או מכירה של דירה. באופן טבעי, בעת רכישת דירה נרצה להשקיע את כספנו בנכס שיהיה אידיאלי עבורנו ואילו בהליך של מכירת דירה נרצה להבטיח לעצמנו שנקבל את המחיר המקסימלי עבור הנכס. בדיוק בשביל משימות מהסוג הזה, הוקמה סוכנות התיווך “יש נדל”ן”, בניהולם של שחר רבינוביץ’ ומיכאל קלמנוביץ’.

מיום הקמתה, לסוכנות יש אג’נדה מאוד ברורה – שינוי תדמית המתווכים בארץ, שיווק דיגיטלי מושקע ומתקדם, מקצועיות ללא פשרות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים. בנוסף, מאז ומתמיד גולת הכותרת של הסוכנות הייתה האמונה כי עסקים עושים עם אנשים, ובשל כך אנו מקפידים על קשר אישי עם כל לקוח, ליווי צמוד עד לסיום מוצלח של העסקה, שקיפות ואמינות.

“יש נדל”ן” היא סוכנות תיווך הנטועה היטב בהווי התל אביבי. מתווכי הסוכנות בעלי היכרות אישית וקרובה עם מרבית הנכסים העומדים למכירה בעיר. מלבד זאת, שנים של ליווי עסקאות ברחבי תל אביב העניקו לצוות הסוכנות היכרות מעמיקה עם השכונות השונות ברחבי העיר, המאפשרת לנו להתאים לכל לקוח את הנכס המדויק עבורו. יתרון חשוב נוסף של הסוכנות הוא היכרות עם לקוחות פוטנציאליים רבים, שהצטברו במהלך שנות העבודה של הסוכנות בעיר.

בשנות פעילותה, “יש נדל”ן” ביצעה מאות עסקאות נדל”ן מוצלחות, שכללו, בין היתר, שיווק ומכירת דירות יד שנייה ודירות בפרוייקטים חדשים, במגוון איזורים בת”א. בכל רגע נתון, הסוכנות משווקת ומציעה למכירה מגוון רחב של דירות, החל מדירות חדר וחצי יד שנייה ועד לדירות יוקרה בפרוייקטים חדשים.

הכירו את הצוות שלנו

שחר רבינוביץ'

שותף מייסד

מיכאל קלמנוביץ'

שותף מנהל

טוני נויין

יועץ נדל"ן

טונג'י נויין

יועץ נדל"ן

אודי בש

יועץ נדל"ן

נתלי אליאן

יועצת נדל"ן
נתלי אליאן יועצמת נדל"ן

אורטל נחמיאס

מנהלת משרד
אורטל מנהלת משרד
תיווך בתל אביב

אם אתם רוצים לרכוש או למכור דירה בתל אביב, אתם בוודאי מתלבטים האם לעשות זאת לבד או דרך משרדי תיווך בתל אביב. נכון, אמנם אם תעשו זאת לבד אתם יכולים לחסוך את עמלת התיווך, אך לא בכך זה מסתכם ויש יתרונות רבים לליווי ההליך ע”י משרדי תיווך מומלצים בתל אביב.

כאשר אתם מחפשים דירה בתל אביב, לרוב יש לכם קריטריונים מסוימים ולא כל דירה יכולה להתאים לכם. לרוב מי שמחפש לקנות דירה בתל אביב מחפש דירה בתקציב מסוים, עם מספר חדרים מסוים, משופצת או לא, באזור מסוים בעיר, עם או בלי מרפסת וכו’. כאשר מחפשים לבד קשה מאוד לסנן את הדירות המתאימות לכם ביותר מתוך המבחר הרב, משרדי תיווך בתל אביב יעשו בשבילכם את עבודת הסינון ויראו לכם רק את הדירות אשר מתאימות לקריטריונים שלכם, כך לא תצטרכו לבזבז זמן רב בחיפוש והתרוצצות בעיר.

אם השכלתם ובחרתם לחפש דירה דרך משרדי תיווך בתל אביב, כדאי שתחקרו מעט על משרדי תיווך מומלצים בתל אביב בכדי לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר, ולא לבזבז עוד יותר מזמנכם. אתם יכולים לשאול מכרים או לחפש ברחבי הרשת והרשתות החברתיות משרדי תיווך מומלצים בתל אביב ובוודאי רבים ידעו להמליץ לכם מניסיונם, וכך תוכלו לגשת ישירות אל משרדי תיווך מומלצים בתל אביב.

מעוניינים למכור דירה בתל אביב? מעוניינים לקנות דירה בתל אביב? הגעתם למקום הנכון! אנו בסוכנות “יש נדל”ן” מספקים שירותי תיווך בתל אביב. כאמור, הסוכנות בעלת ניסיון עשיר בשיווק ומכירת נכסים בעיר. צוות הסוכנים שלנו ישמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר, באדיבות, סבלנות, תוך זמינות מקסימלית ותמיד עם חיוך. פנו אלינו עוד היום ונעזור לכם לבצע את העסקה המתאימה והמוצלחת ביותר עבורכם.

קבלו ייעוץ חינם
השאירו פרטים ומומחי הנדל"ן שלנו ידברו איתכם בקרוב
דילוג לתוכן