5 טיפים למחפשי דירות למכירה בתל אביב

דירות למכירה בתל אביב

5 טיפים למחפשי דירות למכירה בתל אביב

לפעמים נראה שחיפוש דירות למכירה בתל אביב היא כמו לחפש מחט בערימת שחת. רוב הדירות השוות באזורים נחשקים נחטפות, ואילו דירות שוות מסתתרות אצל סוכנויות נדל”ן, מה שמאלץ אותנו לעבוד קשה. כדי להגיע לדירת החלומות שלכם ביתר קלות, הבאנו לכם מספר טיפים יעילים, פשוט לגזור, לשמור וליישם!

  1. חשוב להכיר את השלבים העקרוניים בתהליך חיפוש הדירה

את השלבים העקרוניים בעת חיפוש דירה אפשר לחלק לארבעה; שלב חיפוש הדירה, הבדיקה, גיוס ההון והרכישה. את שלבים אלה יש לבצע אחד אחרי השני ולא לערבב ביניהם, למשל רבים בודקים אפשרות לגיוס הון עוד טרם מציאת הדירה האידיאלית ומבזבזים זמן יקר. שלב החיפוש, הלו הוא השלב הראשון נחשב לקשה ביותר, עליכם ‘לחרוש’ בפורטלים שונים ברשת, לקפוץ לסוכנויות תיווך ולשוטט בין כמה וכמה דירות עד למציאת הדירה החלומית.

השלב הבא הוא הבדיקה, עליכם לבדוק את הנכס מבחינת היתרים, לבצע בדק בית ולוודא שאינכם קונים חתול בשק מחורר. השלבים הבאים והאחרונים הם גיוס ההון ורכישה, בהם יהיה עליכם לערב את בעלי המקצוע הנכונים כמו יועץ משכנתאות ועורך דין לחתימת ההסכם.

  1. רשימת צ’ק ליסט כאבן דרך במסע

לפני שנגשים לתהליך מכירת הדירה בתל אביב, חשוב מאוד לבצע רשימת צ’ק ליסט מסודרת, ובה הדרישות המינימליות שלכם, כאשר לרשימה זו מומלץ להוסיף את הפרמטרים החשובים שעליהם לא תתפשרו כמו אזור, קומה, גודל דירה וכו’. כדי לייעל את התהליך, ערכו רשימה נוספת של פרמטרים שפחות עקרוניים לכם, הרי אף פעם לא ניתן לסמן וי בכל פרמטר, ולכן עדיף שיהיה איקס בפרמטר שפחות עקרוני כמו קומה, רחוב מסוים, תאריך כניסה, דירה משופצת וכו’.

חשוב להבין שרשימה זו תהיה לכם לעזר רב אם תבחרו לגשת לסוכנות נדל”ן המתמחה באיתור דירות למכירה בתל אביב.

  1. לראות רק דירות רלוונטיות

מן הסתם תלכו להתרשם רק מדירות העונות על הציפיות שלכם, אבל מפאת הביקוש וההיצע המועט באזורי ביקוש הדירות בתל אביב, וודאי תתקשו למצוא דירות העונות על כל הדרישות שלכם, ואז תיגשו לראות דירות שאינן רלוונטיות עבורכם, מה שיכול לגרום לתסכול רב. אז סבלנות רבותיי, רכישת דירה היא תהליך ארוך, אך עם מעט סבלנות ההזדמנות תגיע.

  1. התכוננו לעבוד קשה

מציאת דירה באזורי ביקוש בתל אביב, היא ‘עבודה’, ולכן תתכוננו מראש לעבוד קשה. אבל אם תרצו להוריד מעליכם את מלאכת החיפוש, תוכלו לפנות לסוכנות נדל”ן המחזיקה במאגר דירות למכירה בתל אביב שתעשה עבורכם את הסינון הראשוני, ותציע לכם רק דירות העומדות בדרישות שלכם. מלבד זאת, הסוכנות תסייע לכם לנהל משא ומתן מול בעלי הדירה ותחסוך לכם הרבה כאבי ראש.

  1. זכרו שלכל דירה יש פוטנציאל

נכון שהאידיאל הוא להתרשם מדירה משופצת בסגנון מודרני ומרוהטת בטוב טעם, אבל לצערנו לא כל דירה אכן משופצת ומסודרת היטב. זכרו שלכל דירה יש פוטנציאל, גם הדירה המוזנחת ביותר יכולה להפוך לממלכה של ממש על ידי חלוקה מחדש ושיפוץ אדריכלי. לעיתים התוצאה בהחלט שווה את המחיר, ולכן אל תפסלו דירות שאינן משופצות.

 

מחפשים דירה למכירה בתל אביב? אנחנו כאן כדי לקצר לכם תהליכים ולהוביל אתכם לדירה החלומית. לייעוץ עם יועצי הנדל”ן שלנו השאירו פרטים או התקשרו אלינו >>>

 

מתעניינים במכירה או קנייה של דירה?

מזמינים אתכם להתייעצות חינם עם מומחי הנדל”ן שלנו

שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השווה רישומים

לְהַשְׁווֹת
קבלו ייעוץ חינם
השאירו פרטים ומומחי הנדל"ן שלנו ידברו איתכם בקרוב
דילוג לתוכן